کلینیک ارتوپدی فنی در تهران

  1. خانه
  2. مقالات آموزشی
  3. کلینیک ارتوپدی فنی در تهران
کلینیک ارتوپدی فنی در تهران

کلینیک ارتوپدی فنی (ارتز و پروتز) یک کلینیک جامع است که به نیازهای بیمارانی که نیاز به بریس یا اندام مصنوعی دارند پاسخ می دهد. اهداف متخصصان ارتوپدی فنی به حداکثر رساندن کیفیت زندگی و کمک به افراد برای دستیابی به استقلال هرچه بیشتر به موقع و مقرون به صرفه است.

کلینیک ارتز و پروتز از تخصص یک تیم بین رشته ای برای رفع موفقیت آمیز نیازهای بریس (ارتز) و یا اندام مصنوعی بیماران استفاده می کند.

بسته به نیازهای فردی شما، تیم شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • در صورت نیاز مشاوره ارتوپدی ، کاردرمانی و فیزیوتراپی
  • ارتوتیست: متخصصی که ارتز (بریس) می سازد
  • پروتزیست: متخصصی که پروتز (اندام مصنوعی) می سازد

در طول جلسات مشاوره با متخصصان ارتوپدی فنی در کلینیک ارتوپدی طب نو (ارتوپدی فنی در شرق تهران) ، تیم متخصصان ما به طور کامل وضعیت پزشکی، توانایی‌های فیزیکی و نیازهای سبک زندگی هر بیمار را ارزیابی می‌کند. هر یک از اعضای تیم در ارزیابی و نصب دستگاه ها برای بازیابی عملکرد با هدف دستیابی به بالاترین سطح عملکرد ممکن تجربه دارند.

این تیم از سایر متخصصان بهداشتی که با بیمار درگیر هستند دعوت می‌کند و اعضای خانواده، سایر مراقبان و متخصصان بهداشتی را که در مراقبت از بیمار دخیل هستند تشویق می‌کند تا بیمار را در ملاقات خود همراهی کنند.

پس از یک ارزیابی جامع، نتایج و گزینه های درمانی با بیمار به اشتراک گذاشته می شود. هنگامی که بیمار و تیم در مورد مناسب ترین روش درمانی به توافق رسیدند، برنامه ای تهیه می شود.

این ممکن است شامل توصیه هایی برای موارد زیر باشد:

  • بریس های پشت و گردن
  • کفی و کفش طبی سفارشی
  • طیف کاملی از پروتزهای اندام فوقانی یا تحتانی
  • بریس های پا

هر دو ارتز آماده و سفارشی بسته به نیازهای خاص هر فرد استفاده می شود. هنگامی که بریس یا اندام مصنوعی ساخته شد، ویزیت های بعدی در صورت نیاز برنامه ریزی می شود. ممکن است یک دوره خدمات درمانی برای کمک به بیمار برای دستیابی به استفاده بهینه از دستگاه جدید توصیه شود.

کلینیک ارتوپدی فنی در تهران

متخصصان ما در کلینیک ارتوپدی فنی در شرق تهران به تمامی گروه های سنی و بیماران با طیف گسترده ای از تشخیص های عصبی و ارتوپدی خدمات ارائه می دهد.

مرکز تخصصی ارتوپدی فنی طب نو، یکی از مراکز ارائه دهنده ی خدمات ارتز و پروتز در کشور می باشد که با داشتن سابقه ی 10ساله به ارائه ی خدمات توانبخشی، طراحی و ساخت ارتز ها و پروتزها می پردازد.

کلینیک ارتوپدی فنی طب نو، از تکنولوژی اسکن کف پا با هدف ارزیابی های مربوط به تجویز کفی طبی،صندل طبی و کفش طبی بهره می برد و همزمان با ارائه ی مدرن ترین تکنولوژی های مربوط به ارزیابی بیماران و ارائه ی خدمات توانبخشی توانسته است گام های موثر و خوبی در بهبود کیفیت خدمات خود بردارد.

این مرکز با به کارگیری متخصصین مجرب و استفاده از بهترین مواد اولیه در فضای کاملا مناسب اماده ی خدمت رسانی به بیماران و مراجعین عزیز می باشد.

 

کلمات مرتبط :

ارتوپدی فنی در تهران – کلینیک ارتوپدی فنی در شرق تهران – ارتوپدی فنی در سهروردی – ارتوپدی فنی در خیابان بهشتی

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ