کفی سیلیکونی برای کفش یک محصول بسیار محبوب مراقبت از پا در بین افراد است که به کاهش احساس خستگی در حین راه رفتن کمک زیادی می کند.

کفی شفاف سیلیکونی یک لاستیک سیلیکونی مایع دو جزئی افزودنی است که از یک گروه مایع و جامد از “مواد همزیستی جامد و مایع” تشکیل شده است.

شکل ظاهری سیلیکاژل مرغوب بی رنگ، شفاف، ژله مانند و با تکنیک های حرفه ای تولید شده است. نرم و راحت است و اثر جذب شوک بسیار بالا است.

بالشتک نرم پاشنه دارای خاصیت جذب ضربه و بالشتک عالی است که می تواند به طور موثر درد پاشنه را از بین ببرد یا کند کند و خستگی پاشنه را از بین ببرد. 

کفی سیلیکونی برای جذب کامل ضربه کف پا طراحی شده است. این می تواند به طور موثر از علائمی مانند درد، زانو درد، کمردرد و ضایعات ستون فقرات ناشی از مشکلات پا جلوگیری کرده و بهبود بخشد. بنابراین در بین ورزشکاران و افرادی که نیاز به ایستادن و راه رفتن طولانی مدت دارند و از ناراحتی پا رنج می برند، محبوبیت بالایی دارد.

کفی سیلیکونی با کیفیت بالا برای کفش های ساخته شده از سیلیکون بسیار نرم و راحت است، با مقاومت در برابر پارگی قوی و قابلیت انبساط خاص. تاثیر بسزایی در سلامت پاها دارد. 

کفی کامل سیلیکونی برای راحتی بیشتر، مطابق با بافت های نرم طراحی شده است. امواج ضربه ای دردناک و بار وارده به پا، زانو و ستون فقرات را کاهش می دهد. طراحی آناتومیک برای راحتی و تناسب بهتر، توزیع یکنواخت فشار را در سراسر پا فراهم می کند.

این کفی ها ساخته شده از سیلیکون با کیفیت، مایع، شفاف، زیبا، با درجه پزشکی، با استحکام برشی بالا و با ضریب بالشتک بالا، دارای جذب ضربه و بازگشت انرژی عالی. ضد حساسیت، بی بو و عمر مفید طولانی هستند. 

طراحی آناتومیک کفی های طبی از این نوع توزیع وزن بهتر را تضمین می کند، به درستی تراز بدن کمک می کند، فشار روی رباط ها، عضلات و تاندون ها را کاهش می دهد.

ویژگی های کفی سیلیکونی برای کفش

  • مقاومت خوبی در دمای بالا و پایین دارد و می تواند در محدوده دمایی وسیع استفاده شود.
  • کاتالیزور کرومیت پلاتین غیر سمی است و بو ندارد.
  • ساخت آن آسان است.
  • براحتی از حالت لاستیک به حالت مایع آزادانه قابل تغییر است.
  • عملکرد الکتریکی و مقاومت در برابر آب و هوا بالایی دارد.

 

کلمات مرتبط :

ارتوپدی فنی در تهران – ارتوپدی فنی در سهروردی – کفی طبی کفش – بهترین نوع کفش طبی

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ