بریس قوز پشت

کیفوز یا قوز پشت یک اختلال ستون فقرات است که باعث انحنای قسمت بالای قفسه سینه به سمت جلو می شود. این حالت باعث می شود به نظر برسید که در حال خم شدن یا خمیده شدن هستید. همانطور که ممکن است متوجه شوید اگر به ستون فقرات یا پشت کسی نگاه کنید، انحنای طبیعی دارد. برای داشتن ستون فقرات سالم، آن انحنای طبیعی باید در زاویه 20 تا 45 درجه باشد. اما کسانی که کیفوز دارند، انحنای غیرطبیعی ستون فقرات آنها در زاویه بیش از 50 درجه قرار دارد.

گزینه های درمانی مختلفی برای کیفوز وجود دارد. این درمان های مختلف به عوامل متعددی از جمله سن، شدت بیماری و علت بیماری شما بستگی دارد.

روش های مختلفی وجود دارد که پزشکان به تشخیص مشکل شما کمک می کنند. به خصوص در نوجوانان و نوزادان، درمان قوز پشت در مراحل اولیه می تواند به جلوگیری از پیشرفت منحنی مشکلات ستون فقرات در آینده کمک کند. به غیر از نوجوانان، تشخیص زودهنگام در بزرگسالان نیز امکان پذیر است.

پزشک ممکن است از شما بخواهد که چندین تمرین انجام دهید تا ببیند آیا تعادل و دامنه حرکتی شما تحت تأثیر قرار گرفته است یا خیر. علاوه بر این، آنها می توانند با دراز کشیدن شما به پشت و تجزیه و تحلیل انحنای شما، از یک مشکل وضعیتی یا یک مشکل ساختاری رمزگشایی کنند.

روش دیگری که پزشکان می توانند تشخیص و علت بیماری شما را نهایی کنند، انجام عکسبرداری با اشعه ایکس است. در موارد شدید، سی تی اسکن می تواند به ایجاد تصویر سه بعدی از ستون فقرات شما کمک کند. اسکن MRI همچنین می تواند برای تولید تصاویر از داخل ستون فقرات شما استفاده شود.

در بزرگسالان، آزمایش خون به عنوان یک روش اضافی برای بررسی سایر عفونت های ستون فقرات استفاده می شود.

بریس قوز پشت

بریس کیفوز یک اصلاح کننده واقعی وضعیت بدن است وقتی افراد برای مدت طولانی جلوی کامپیوتر یا میز می نشینید و به این دلیل دچار قوز پشت شده اند.

نشستن پشت میز به مدت طولانی سبب بروز در پشت و شانه های افراد می شود.

بریس قوز پشت اصلاح کننده وضعیت بدن و ستون فقرات است و کشش موثر واقعی شانه ها و پشت شما را با صفحه پشتی ستون فقرات ارائه می دهد، سلامت کلی ستون فقرات شما را بهبود می بخشد و کمر درد را تسکین می دهد.

این بریس ها بر اساس طراحی ارگونومیک با صفحه پشتی ستون فقرات، می تواند سلامت کلی ستون فقرات شما را بهبود بخشد و به طور موثر کمردرد را تسکین دهد.

انواع بریس قوز پشت در چندین سایز طراحی و ساخته می شود تا افراد با سایزهای محتلف بتوانند از آن بهره ببرند.

برای ساخت انواع بریس ستون فقرات معمولا از پارچه نئوپرن سبک وزن و قابل تنفس استفاده می شود که از نظر محیطی و غیر تحریک کننده است. بالشتک نرم آن زیر پیراهن یا بلوز شما پنهان می ماند تا کمر و شانه های شما را با حداکثر راحتی صاف کند.

 

کلمات مرتبط :

بریس قوز پشت – بریس برای درمان کیفوز – بهترین مرکز ارتوپدی فنی شرق تهران

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ